Tungsten karbür işaretçilerine

Tungsten karbür işaretçilerine küp

Chinatungsten Online özellikle imalat tungsten ürünleri, tungsten karbür araçları, tungsten alaşım parçaları, 2 yıl için tungsten ısıtıcı, tel vb uzman var. Tungsten karbür işaretçilerine her zaman yıllar boyunca bizim ana ürün olmuştur, onlara geniş bir yelpazede üretim uzmanlık geliştirdik. Bu endüstriyel makine, alet, aşındırıcılar, hem de takı kullanılmak üzere preslenmiş ve şekillerde oluşturulabilir bir gri toz formudur tungsten karbür, yapılmıştır.

Chinatungsten Online çift etkili pres makineleri ve iyi hazırlanmış malzemelerin uygulama nedeniyle lastik damızlık / başak için bir dizi tungsten karbür işaretçilerine üretir. Bizim tungsten karbür işaretçilerine kayma-direnç özelliğini geliştirmek ve aynı zamanda lastik uzun bir ömür yol açabilir. Bu + /-0.05mm de çok sıkı bir tolerans dahilinde kontrol edilebilir.

Tungsten karbür işaretçilerine için malzemeler her kendi toz bitki tarafından yapılan elektrolitik malzemelerden yapılmış, bu nedenle, kalite gayet iyi ve fiyatı rekabetçi. Bizim karbür işaretçilerine ilgili soruşturma Herhangi çok memnuniyetle olacak.

Bizim tungsten karbür pin özellikleri:
Kimyasal bileşimi: aralığında WC-% 92 + Co-8% (YG8)
Yoğunluk (g/cm3) :13.0-13 .5
İHD:> 89 (> 1300HV30)
TRS (N/mm2): 1.660
Porozite (ISO): A02B02
Ücretsiz karbon ve grafit faz: C00
Ortalama tane boyutu (um) :1.2-1 .8
Riley stoker: 71 + / -7.5

Biz bizim önde gelen kalite, uygun fiyat ve mükemmel hizmet işiniz için yararlı olacağına inanıyorum farklı boyut ve karbür işaretçilerine farklı şekiller, saplama, çivi, ayakkabı için kullanılan atlar, otobüs, kamyon, otomobil döngüsü, vb üretmek.