Tungsten karbür delikli işaretçilerine

Tungsten karbür delikli işaretçilerine küp

Tungsten karbür delikli işaretçilerine kendisi, normal tek bir delik için ön delikleri gibi gözenekli olan, kare delik, düzensiz ve delikler vardır. Kendisine ait delik delme maliyeti ihmal edilebilir, ağırlık madde maliyetlerini azaltarak, bir katı malzeme daha hafif olması, ama aynı zamanda kesme süresi azalır, delikli olan malzemeye nisbetle bir katı madde, gözenekleri deşarj gerekmez böylece tungsten karbür performansını etkileyen, boşaltma sürecinde iç stres artar artırmak için ihtiyacı ortadan kaldırarak, delik diş işlenmiş.

Sert metal toz metalurji ürünleri ve sert bir faz esas olarak bağlayıcı faz oluşmaktadır. Sert sert faz, karbürlerin ağırlıklı çeşitli.Ana karbürler şunlardır: tungsten karbür (WC), titanyum karbür (TiC), tantal karbür (TaC) ve niyobyum karbür (NbC). Çoğu durumda, bir bağlayıcı faz olarak kobalt kullanımı. Tungsten karbür fabrikasında, Karbür, karıştırma presleme ve sinterleme. Aşağıdaki gibi tungsten karbür ISO standartlarına göre sınıflandırılmış, bu sınıflandırma iş parçası malzemesi kategorisinde temel almaktadır, kategori:

① tungsten karbür kobalt
Tungsten karbürden ana bileşenleri (WC), kobalt (Co) bir bağlayıcı.
Belirgin "YG" ("sert, kobalt" kelimesinin pinyi ön ek) ve kobalt içeren bir bileşimin ortalama miktarı yüzdesidir.
Örneğin YG8, tungsten karbür, tungsten karbür kobalt dengesini ortalama DGÖ'nün =% 8'ini temsil etmektedir.
Karbür kesici aletleri, kalıplar, yanı sıra mineral ürünler: Genel tungsten kobalt alaşımlı ağırlıklı yararlıdır.

② tungsten karbür, titanyum, kobalt
Ana madde karbid, titanyum karbid (TİC), ve kobalt tungstendir.
"Y" ("sert, titanyum" kelimesinin pinyi ön ek) ve titanyum karbid bileşiminin ortalama içeriği tarafından Markaları.
Örneğin, YT15, kalan karbür ve kobalt titanyum tungsten karbür kobalt içeriği tungsten olan, ortalama TiC =% 15 temsil eder.

③ tungsten titanyum, tantal (Nb) Sınıf Karbür
Ana madde karbür, titanyum karbür, tantal (veya niobium karbid), ve kobalt tungstendir. Bu tür karbür veya karbür, aynı zamanda genel, evrensel karbür olarak bilinir.
("Sert", "000" öneki kelimesi Pinyin) "yw" artı sıra numarası, YW1 gibi için tarafından markalar.